Piotrowski Jerzy. Mechanika Pojazdowa Wysogotowo: Mechanicy, Wulkanizacja

4,5

Piotrowski Jerzy. Mechanika Pojazdowa

Wierzbowa 188, 62-081 Wysogotowo
Pokaż na mapie
61 814 22...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (4)
4,5
zdjęcie użytkownika
sajcik75
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
kubalae34
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
Henri
powyżej 3 miesięcy temu
Miła i bardzo sympatyczna atmosfera. Auto szybciutko zdiagnozowane i konkretnie naprawione. Polecam.
zdjęcie użytkownika
nissan
powyżej 3 miesięcy temu
Mechanik z dużym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo profesjonalnie wykonuje swoja pracę. Auto zawsze solidnie naprawione, bez żadnych nieprzyjemności. Nie kasuje milionów.
Blog
Artykuł
01.12.2021

Czy wiesz, jak może Cię oszukać mechanik? Na te rzeczy zwróć uwagę!

Niestety wciąż zdarza się spotkać w warsztacie samochodowym nieuczciwego mechanika, który dla własnych korzyści spróbuje oszukać klienta. Wymieni części na używane, wybierze olej, który odpowiada jego wymaganiom lub naciągnie na naprawę, która nie jest potrzebna. Czarne owce wśród mechaników wciąż się zdarzają, dlatego sprawdź jakie sytuacje powinny zapalić Ci żółte światło w głowie.
Artykuł
01.10.2021

Jesienią bez świateł w samochodzie ani rusz. Sprawdź ich stan, aby uniknąć przykrych niespodzianek

Coraz szybciej zapadający zmrok i trudne warunki atmosferyczne na drogach jesienią nie ułatwiają jazdy kierowcom. W takich sytuacjach bez świateł w samochodzie ani rusz. I nie chodzi tu wyłącznie o wymianę żarówek w aucie, ale o dokładne sprawdzenie ich stanu. Co powinieneś zrobić, aby mieć pewność, że działają prawidłowo, zanim jesień na dobre się rozpocznie?
Artykuł
12.07.2021

Przygotuj samochód na wakacyjny wyjazd!

Wyjazd na wakacje własnym samochodem to ogromny komfort. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ponieważ bycie niezależnym od rozkładu jazdy różnych środków transportu, a także zachowanie możliwości swobodnego poruszania się w trakcie wakacji, to dla nich główne argumenty. Do tego dochodzi również bezpieczeństwo. Chcąc o nie zadbać w najwyższym stopniu, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz samochodów na wakacyjny wyjazd. Co jest najważniejsze?