AUTO SERWIS Zblewo

Zdjęcie zastępcze
4,5

AUTO SERWIS

Chojnicka 21b, 83-210 Zblewo
Pokaż na mapie
+48 696 671 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
kamil.piatek...
Pokaż adres e-mail
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
ZARZĄDZAJ WIZYTÓWKĄ
Opinie (8)
4,5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku
Blog
Artykuł
18.08.2023

Remont silnika samochodowego - kiedy potrzebna jest kompleksowa naprawa silnika w aucie?

Wszystkie części w samochodzie mają swoją określoną żywotność. W ramach eksploatacji podzespoły zużywają się i po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów trzeba się liczyć z koniecznością ich wymiany. Niestety dotyczy to również silnika. Na szczęście jednostkę napędową można wyremontować, bez konieczności wymiany na nową!
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
11.04.2022

Znasz wszystkie zastosowania gniazda zapalniczki samochodowej?

Zapalniczka samochodowa to urządzenie z grzałką, które emituje energię tylko wtedy, gdy metalowe elementy jej mobilnej części są odpowiednio dociśnięte do styków. Gniazdo zapalniczki dostarcza zwykle prąd o napięciu 12V, ale bywa również, że jest to 24 V. A to pozwala na wykorzystanie go do innych gadżetów samochodowych. Jakich? Sprawdźcie!