Autoryzowany Serwis BMW - Fijałkowski Zielona Góra

Zdjęcie zastępcze
3,8

Autoryzowany Serwis BMW - Fijałkowski

Trasa Północna 12b, 65-119 Zielona Góra
Pokaż na mapie
kacper.mijalski...
Pokaż adres e-mail
68 324 82...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (5)
3,8
zdjęcie użytkownika
paapko
powyżej 3 miesięcy temu
Profesjonalny serwis, kompetentni i solidni fachowcy. Serdecznie polecam mimo trochę wysokiej ceny.
zdjęcie użytkownika
ks78pl
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
detniv
powyżej 3 miesięcy temu
Drogo ale solidnie i profesjonalnie. Dwa razy moje auto było już na serwisie i w pełni wywiązali się ze swoich zleconych zadań.
zdjęcie użytkownika
patrykb79
powyżej 3 miesięcy temu
Nie polecam strasznie nie mila obsługa
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Blog
Artykuł
15.10.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
12.07.2021

Przygotuj samochód na wakacyjny wyjazd!

Wyjazd na wakacje własnym samochodem to ogromny komfort. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ponieważ bycie niezależnym od rozkładu jazdy różnych środków transportu, a także zachowanie możliwości swobodnego poruszania się w trakcie wakacji, to dla nich główne argumenty. Do tego dochodzi również bezpieczeństwo. Chcąc o nie zadbać w najwyższym stopniu, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz samochodów na wakacyjny wyjazd. Co jest najważniejsze?
Artykuł
10.09.2021

O co chodzi z tym filtrem DPF? Czy ja mam go w swoim aucie?

Słyszysz filtr DPF w aucie i coś tam, gdzieś tam Ci szumi, ale nie do końca wiesz co? Przychodzimy z pomocą! To urządzenie, które pracuje w układzie wydechowym i jest filtrem cząstek stałych. To nadal za mało wiedzy dla Ciebie? To przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz na temat filtra DPF.