MMAudio Mateusz Gajdacz Łódź: ,

5
Wybór użytkowników 2022

MMAudio Mateusz Gajdacz

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 162, 92-230 Łódź
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
mateusz...
Pokaż adres e-mail
501973...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 12:30 - 18:00
Umów wizytę

Przedmiotem działalności firmy MMAudio jest dostarczanie usług w zakresie montażu nagłośnienia samochodowego, elektroniki samochodowej, urządzeń multimedialnych przeznaczonych do samochodu, alarmów, zabezpieczeń oraz dodatkowego wyposażenia związanego z elektryka bądź elektronika samochodową dla klientów indywidualnych oraz firm.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też powierzone nam zadania wykonujemy ze szczególną dokładnością i dbałością o szczegóły. Zaufało nam już wielu klientów, dołącz do nich!

Opinie (23)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
20.05.2022

Już wkrótce czarne skrzynki w samochodach!

Już od 6 lipca tego roku będą obowiązywać nowe przepisy Unii Europejskiej regulujące obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Mowa o czarnych skrzynkach, które mają być montowane w nowych pojazdach, wyprodukowanych od tego dnia. O co chodzi? Sprawdźcie!
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!