Medicars Domasław: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Chiptuning silnika, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy, Pomoc drogowa 24h

Zdjęcie zastępcze
5

Medicars

Wrocławska 51a, 55-040 Domasław
Pokaż na mapie
medi...
Pokaż adres strony
piot...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
Maurycy
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam, zawsze wszystko na czas.
zdjęcie użytkownika
bajbus07
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko i skutecznie, diagnozy trafne, bez nabijania w butelkę i naciągania na niepotrzebne wydatki.
zdjęcie użytkownika
Bossski
powyżej 3 miesięcy temu
Blog
Artykuł
06.08.2021

5 błędów, które niszczą Twój samochód

Dobry stan i kondycja naszego auta to podstawa, która zapewnia nam bezpieczeństwo jazdy. Jest wiele aspektów, na które nie mamy wpływu – usterki fabryczne, pogoda czy nieprzewidziane na drodze wypadki to zmienne, które nie zależą od nas. Jest jednak wiele nawyków, które możemy zmienić, aby jeszcze lepiej chronić nasze auto. Wystarczą drobne zmiany w codziennych czynnościach, aby nie niszczyć swojego pojazdu i uniknąć kosztownych, długotrwałych serwisów czy napraw. Sprawdź 5 najczęściej popełnianych błędów, które niszczą Twój samochód.
Artykuł
01.10.2021

Jesienią bez świateł w samochodzie ani rusz. Sprawdź ich stan, aby uniknąć przykrych niespodzianek

Coraz szybciej zapadający zmrok i trudne warunki atmosferyczne na drogach jesienią nie ułatwiają jazdy kierowcom. W takich sytuacjach bez świateł w samochodzie ani rusz. I nie chodzi tu wyłącznie o wymianę żarówek w aucie, ale o dokładne sprawdzenie ich stanu. Co powinieneś zrobić, aby mieć pewność, że działają prawidłowo, zanim jesień na dobre się rozpocznie?
Artykuł
01.09.2021

Kiedy ostatni raz wymieniałeś olej? Lepiej dbaj o jego wymianę regularnie

Wymiana oleju powinna być regularną czynnością, o której nie zapomina żaden kierowca. Niestety nie każdy ma w zwyczaju pilnowanie systematyczności wymiany zarówno oleju, jak i jego filtra. A to poważny błąd, który może kosztować kierowcę nawet kilka tysięcy złotych.