Autoryzowany Serwis Fiat - Resma Iława: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Samochód zastępczy, Serwis samochodów ciężarowych, ASO, 4x4, Stacja kontroli pojazdów, Naprawa audio

4,3
Wybór użytkowników 2021, 2020

Autoryzowany Serwis Fiat - Resma

Grunwaldzka 13, 14-200 Iława
Pokaż na mapie
896488...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 16:00
Umów wizytę
resma...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
RESMA Sp. z o.o. jest salonem samochodowym marek: Citroën, Fiat, Fiat Professional i Jeep® w Olsztynie z autoryzacją Stellantis Polska. RESMA prowadzi salon samochodów osobowych i dostawczych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, sklep części oraz komis aut używanych w Olsztynie. W Iławie sprzedaje auta i świadczy usługi w autoryzowanym serwisie. Zapraszamy.
Cennik usług
Dezynfekcja układu klimatyzacji za 77zł
77,00 zł Umów wizytę
Czyszczenie przewodów wentylacyjnych klimatyzacji i ogrzewania z grzybów, drobnoustrojów, mikroorganizmów z pomocą preparatu zalecanego przez Citroëna
Badanie okresowe w Stacji Kontroli Pojazdów
99,00 zł Umów wizytę
Badanie techniczne - okresowy przegląd obowiązkowy dla samochodu osobowego do 3,5t (nie dotyczy instalacji gazowej, taksówki, nauki jazdy)
Bilans samochodu marki Citroen
129,00 zł Umów wizytę
Sprawdzenie gotowości do drogi Twojego Citroëna i kontrola podstawowych układów samochodu. Dodatkowe usługi i akcesoria teraz w ofercie z 15% rabatem.
Badanie okresowe z instalacją gazową w Stacji Kontroli
162,00 zł Umów wizytę
Badanie techniczne - okresowy przegląd obowiązkowy pojazdu z instalacją gazową
Opinie (33)
4,3
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik