PHU U Darka Paterek

5

PHU U Darka

Wyzwolenia 25, 89-100 Paterek
Pokaż na mapie
darek14052...
Pokaż adres e-mail
607 166 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 16:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (5)
5
zdjęcie użytkownika
mn90k
2 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
rikitriki
powyżej 3 miesięcy temu
Polecam jak najbardziej bardzo dobry i szybki fachowiec ;))
zdjęcie użytkownika
komar1990
powyżej 3 miesięcy temu
Godny Polecenia!!!
zdjęcie użytkownika
piotrdorotacom
powyżej 3 miesięcy temu
Perfekcjonista, szybko i za rozsądna cenę.
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Blog
Artykuł
12.07.2021

Przygotuj samochód na wakacyjny wyjazd!

Wyjazd na wakacje własnym samochodem to ogromny komfort. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ponieważ bycie niezależnym od rozkładu jazdy różnych środków transportu, a także zachowanie możliwości swobodnego poruszania się w trakcie wakacji, to dla nich główne argumenty. Do tego dochodzi również bezpieczeństwo. Chcąc o nie zadbać w najwyższym stopniu, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz samochodów na wakacyjny wyjazd. Co jest najważniejsze?
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?
Artykuł
19.07.2021

Wakacje w pełni, a ceny paliwa wzrastają. Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja

Wielu zmotoryzowanych zauważyło, że ceny paliw zaczęły wzrastać w sezonie wakacyjnym. W sieci mówi się już o tym, że na niektórych stacjach zatankujemy za ponad 6 zł za litr! Czy to prawda? Jak wygląda sytuacja z cenami paliwa? Sprawdzamy.