ST AUTO Sp.z.o.o. Bydgoszcz: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4,4
Wybór użytkowników 2020

ST AUTO Sp.z.o.o.

Księdza Józefa Schulza 1A, 85-315 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
mikolaj.kostusiak...
Pokaż adres e-mail
523406...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 7:00 - 18:00
Umów wizytę

Mechanik i elektryk samochodowy Bydgoszcz Błonie | Warsztaty Yanosik

ST Auto Bydgoszcz Błonie: Mechanik i elektryk samochodowy

Nowoczesny warsztat samochodowym, który oferuje pełen zakres usług dla kierowców. Wykonacie w nim przegląd techniczny, naprawicie klimatyzację, a nawet sprzedacie używane auto. To nie wszystkie usługi, które oferuje ST Auto Bydgoszcz Błonie.

Nowoczesny serwis samochodowy

W ST Auto Bydgoszcz Błonie znajdziesz nowoczesne urządzenia pomiarowe i diagnostyczne, które pozwolą na sprawne oględziny i ujawnienie usterek, bez narażania klienta na dodatkowe koszty.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników i elektromechaników, którzy sprostają każdemu wyzwaniu. W pakiecie usług ST Auto znajduje się elektryk samochodowy, mechanik, elektromechanik, którzy naprawią każde auto w Bydgoszczy.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i producentami części samochodowych.

Wykonamy diagnostykę samochodową, przegląd techniczny, chiptuning silnika, regenerację i wymianę filtra DPF, elektrykę samochodową, naprawę lub wymianę szyb, wymianę oleju, serwis i montaż instalacji gazowych, wulkanizację.

Odholujemy auto, zaoferujemy samochód zastępczy, odbierzemy pojazd od klienta, a nawet sprzedamy używany wraz z częściami motoryzacyjnymi.

 

Wykonaj serwis i przegląd samochodowych

Zajmujemy się naprawą silników benzynowych, diesli, zasilanych LPG i hybrydowych. Naprawiamy każde auto, bez względu na markę, model oraz wiek. Nasze wyposażenie składa się z nowoczesnego sprzętu i urządzeń do diagnostyki pojazdów.

Z chęcią również wykonamy dokładny przegląd techniczny oraz okresowe badanie pojazdu zgodnie z kartami przeglądów.

 

Ceniony elektryk samochodowy

W nowoczesnych samochodach nie brakuje elektroniki. W ST Auto Bydgoszcz Błonie doskonale o tym wiemy i każdy nasz elektryk samochodowy z ogromną chęcią naprawi każde auto wyposażone w elektroniczne podzespoły.

Zweryfikujemy błędy, wymienimy części, a także naprawimy te, które przestały działać. Zajmujemy się kompleksowo elektryką samochodową.


Opinie (25)
4,4
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik