Auto Centrum Poznań: , , , , , , , , , ,

4

Auto Centrum

Os. Wichrowe Wzgórze 10, 61-674 Poznań
Pokaż na mapie
acb2...
Pokaż adres strony
serwis...
Pokaż adres e-mail
+48 61 820 89...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
Nasza oferta jest bardzo kompleksowa i zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Zajmujemy się mechaniką samochodową, elektroniką, serwisowaniem klimatyzacji, wulkanizacją, a nawet ustawianiem zbieżności. Dzięki naszym usługom możesz nie tylko tanio serwisować swoje auto. Auto serwis z Poznania to przede wszystkim gwarancja bezpiecznej i bezproblemowej eksploatacji pojazdu.
Opinie (23)
4
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
Artykuł
14.07.2021

COVIDOWE opłaty u mechaników – mit czy fakt?

Pandemia COVID-19 wymusiła wprowadzenie wielu istotnych zmian w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Duża liczba firm musiała wstrzymać swoją działalność lub wdrożyć niezbędne ograniczenia w codziennej realizacji swoich usług. Po zluzowaniu obostrzeń wielu przedsiębiorców chcąc szybko odrobić straty zdecydowało się na podniesienie cen swoich usług lub wprowadzenie dodatkowych opłat, które nazywa się „covidowymi”. A jak wyglądała sytuacja w warsztatach samochodowych? Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia.
Artykuł
08.09.2021

Nie trać nerwów - tymi sposobami poradzisz sobie z zaparowanymi szybami

Powoli już czuć jesień w powietrzu, a więc czas zapoznać Was z tajnikami radzenia sobie z zaparowanymi szybami w aucie. Bo jak wiadomo – jesienią zwiększa się wilgoć w powietrzu, zwłaszcza w nocy, a to z kolei kończy się znienawidzonym przez kierowców zjawiskiem zaparowanych szyb. Nie trać nerwów, tylko działaj domowymi sposobami, poniżej mamy dla Ciebie kilka tipów.