Auto Napierała Poznań: , , , , , , , , , , , , ,

5
Wybór użytkowników 2020

Auto Napierała

Spławie 23, 61-312 Poznań
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
autonapierala...
Pokaż adres e-mail
618798...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Od początku istnienia naszej stacji kontroli pojazdów i mechaniki pojazdowej w Poznaniu zapewniamy Klientom możliwość bezpiecznego poruszania się po drogach. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze, naprawy wykonujemy sprawnie w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000, naszą wiedzę zdobywaliśmy uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych m.in. Centrum Szkolenia Motoryzacji, Akademię Mechatroniki Pojazdowej, BOSCH, PISKP, Politechnikę Poznańską. Nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat naprawiamy i kontrolujemy pojazdy, ciągle poszerzając swoją wiedzę o nowinki motoryzacyjne. Wzbogacamy nasz warsztat w innowacyjne narzędzia, dzięki temu możemy naprawiać najnowocześniejsze pojazdy. Oddając nam samochód, masz pewność, że trafił w fachowe ręce. Jesteśmy firmą rodzinną, przekazujemy swoje doświadczenie z pokolenia na pokolenie.
Cennik usług
Geometria kół - 1 oś
120,00 zł - 150,00 złUmów wizytę
Ustawienie zbieżności kół, kąta pochylenia, kąta pochylenia osi sworznia zwrotnicy, a także kąta wyprzedzenia osi sworznia zwrotnicy.
Badanie techniczne
99,00 zł Umów wizytę
Badanie techniczne pojazdu do 3,5t bez dodatkowych elementów
Opinie (21)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik
Blog
Artykuł
15.12.2021

Wiemy, że tego nie lubicie, dlatego podpowiadamy - jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto

Zimą temperatura spada, a ciśnienie kierowców wzrasta. Nie tylko dlatego, że warunki na drogach są znacznie trudniejsze, ale również przez to, że gdy tylko zrobi się chłodniej i popada deszcz lub śnieg, to będzie ich czekało skrobanie odśnieżanie auta. A to nie należy do przyjemnych czynności, zwłaszcza gdy się spieszymy rano. Jeśli jednak tego nie zrobicie, to ryzykujecie otrzymaniem mandatu w kwocie nawet do 500 zł! Jak szybko i sprawnie odśnieżyć auto? Podpowiadamy!
Artykuł
14.06.2021

Wracasz z wakacji i cyk: awaria. Co wtedy zrobić? Eksperci z Yanosik Warsztaty podpowiadają!

Jedną z gorszych rzeczy, które mogą nas spotkać w trasie powrotnej z wakacji do domu są ogromne korki, w których musimy stać kilka godzin. Zazwyczaj w pełnym słońcu. Nie to jest jednak najczarniejszym scenariuszem. Niespodziewana awaria w trasie może skutecznie opóźnić nasz powrót do domu, nawet o kilka dni. Co wtedy zrobić? Sprawdź porady ekspertów z Yanosik Warsztaty!
Artykuł
25.05.2022

Awaria w trasie – co robić

Przed nami sezon wakacyjny oraz wzmożony ruch na drogach przez pierwszych wczasowiczów. Dobrą praktyką jest przygotowanie samochodu do dłuższej trasy, zanim się w nią udacie, a więc wykonanie przeglądu. Jednak i to może Was nie uchronić przez niespodziewaną awarią w podróży, która skutecznie pokrzyżuje Wasze plany. Co zrobić, gdy mechanik jest bardzo potrzebny w trasie? Sprawdźcie!