Auto Napierała Poznań: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Holowanie

5
Wybór użytkowników 2020

Auto Napierała

Spławie 23, 61-312 Poznań
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
autonapierala...
Pokaż adres e-mail
+48 61 879 88...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
Od początku istnienia naszej stacji kontroli pojazdów i mechaniki pojazdowej w Poznaniu zapewniamy Klientom możliwość bezpiecznego poruszania się po drogach. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze, naprawy wykonujemy sprawnie w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000, naszą wiedzę zdobywaliśmy uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych m.in. Centrum Szkolenia Motoryzacji, Akademię Mechatroniki Pojazdowej, BOSCH, PISKP, Politechnikę Poznańską. Nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat naprawiamy i kontrolujemy pojazdy, ciągle poszerzając swoją wiedzę o nowinki motoryzacyjne. Wzbogacamy nasz warsztat w innowacyjne narzędzia, dzięki temu możemy naprawiać najnowocześniejsze pojazdy. Oddając nam samochód, masz pewność, że trafił w fachowe ręce. Jesteśmy firmą rodzinną, przekazujemy swoje doświadczenie z pokolenia na pokolenie.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (17)
5
zdjęcie użytkownika
rmucke
3 miesiące temu
polecam z czystym sumieniem, miła obsługa, przeglądy na OSKP to czysta przyjemność.
zdjęcie użytkownika
Anna
powyżej 3 miesięcy temu • Ferrari 275
Zawsze bardzo profesjonalne podejście, fachowo wykonana praca. Polecam!
zdjęcie użytkownika
tdi150
powyżej 3 miesięcy temu
W pełni polecam.
zdjęcie użytkownika
chase1o2pl
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 17