TOM 2000 Raszyn Janki

Zdjęcie zastępcze
5
Wybór użytkowników 2020

TOM 2000

Wspólna 24a, 05-090 Raszyn Janki
Pokaż na mapie
tom2...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 12:00 - 21:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (13)
5
zdjęcie użytkownika
JachuRVB
miesiąc temu
zdjęcie użytkownika
piter1311
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo sprawne lokalizowanie usterki, profesjonalne podejście do naprawy , miła i fachowa obsługa, przystępne ceny, szybka relizacja naprawy. Po naprawie samochód wysprzątany i czysty wszystko w cenie usługi
zdjęcie użytkownika
Poul
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo sprawnie naprawili auto, nie wykasowali dużo. Serdeczna obsługa i miła atmosfera. Ze spokojem można jeździć dalej.
zdjęcie użytkownika
Wojtech
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo porządna i uczciwa firma. Mechanicy stanęli na wysokości zadania i sprawnie uporali się z bardzo skomplikowana usterką, której nikt wcześniej nie potrafił nawet zdiagnozować.
Zobacz więcej komentarzy4 / 13
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
27.09.2021

Jesienią pogoda na drogach potrafi zaskoczyć… ulewą! Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie deszczu

Jesienne warunki drogowe są trudne, zwłaszcza, że coraz szybciej zapada zmrok. Jednak nie to jest najgorszym, co może nam się przytrafić na trasie. Soczysta ulewa potrafi wprowadzić prawdziwy zamęt na drogach i doprowadzić do wielu wypadków, a nawet awarii samochodu. Sprawdź, jak bezpiecznie jeździć w trakcie ulew.
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!