Serwis-Auto-EXPERT mgr inż. Mateusz Kaczmarzyk Rzeszów: Serwis klimatyzacji samochodowej, Blacharstwo samochodowe, Lakiernik, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Chiptuning silnika, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Wulkanizacja, Serwis motocykli, Serwis samochodów ciężarowych, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta

Dodaj opinię
Opinie (3)
3,7
zdjęcie użytkownika
Pazgrat
powyżej 3 miesięcy temu
Dużo pomogli i nie skasowali milionów. Bardzo mili ludzie i sympatyczna atmosfera. Szczerze polecam.
zdjęcie użytkownika
jaszczer77
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo solidne i konkretne podejście do sprawy. Wszystko pierwsze dokładnie sprawdzone co trzeba zrobić. Jasna wycena. Wszystko w jak najlepszym porządku.
zdjęcie użytkownika
Maciek
powyżej 3 miesięcy temu
Warsztat niesłowny, i nieterminowy. Przeciągają w czasie żeby więcej kasy zarobić. Już nigdy tutaj nie powierzę swojego auta i wam też nie radze.
Właściciel
Przykro mi, że trafił Pan na taką sytuację, ale z pewnością zaszła pomyłka co do warsztatu. Pod adresem Magiczna 25 nie ma mojego warsztatu - jeat pod adresem Towarowa 12. W moim takie sytuacje nie mają miejsca. Pozdrawiam i w przyszłości zapraszam do mnie. Z pewnością będzie Pan zadowolony z jakości, czasu trwania i ceny uslugi.