Super Profil sc Sieradz: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja, Serwis motocykli, Serwis samochodów ciężarowych, Samochód zastępczy

4,4

Super Profil sc

1 Maja 101, 98-200 Sieradz
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
superprofil.opony...
Pokaż adres e-mail
43 822-01...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Na rynku ogumienia działamy jako firma rodzinna od 1998 roku. Od początku istnienia naszą misją było: świadczenia usług najwyższej jakości przez zespół doświadczonych, profesjonalnych fachowców przy użyciu najwyższej jakości produktów dla zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dlatego też w 2011 roku staliśmy się członkiem najprężniej rozwijającej się sieci w Polsce – Euromaster. Warto również podkreślić, że nasz serwis jest bezkonkurencyjny na rynku lokalnym.

W swojej ofercie posiadamy:

szeroki wachlarz ogumienia (opony osobowe, dostawcze, ciężarowe, wielkogabarytowe, rolnicze, opony motocyklowe) najlepszej klasy wiodących producentów

felgi aluminiowe i stalowe oraz usługi ich konserwacji, tj.: prostowanie i spawanie
sezonową przechowalnię opon
czyszczenie i nabijanie klimatyzacji
tzw. szybki serwis - naprawy mechaniczne podwozia
serwis szyb samochodowych (sprzedaż, montaż i naprawa)

Do dyspozycji naszych klientów jest duży plac manewrowy wraz z 4 stanowiskami. Jednoczesna obsługa 4 samochodów niewątpliwie skraca czas oczekiwania klienta na przegląd jego auta.

Serwis posiada również Serwis Mobilny do obsługi pojazdów ciężarowych, na bazie klienta lub na trasie w razie awarii co zwiększa zasięg świadczonych przez serwis usług.

Co roku serwis przechodzi zewnętrzny audyt, który kończy się uzyskaniem Certyfikatu Jakości Michelin. Podczas audytu sprawdzane są standardy pracy i obsługi klienta.

Zapraszamy!
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Opinie (7)
4,4
zdjęcie użytkownika
Janekmw
2 dni temu
zdjęcie użytkownika
grajeta100
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
sticz1999
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
sos1231
powyżej 3 miesięcy temu
Zobacz więcej komentarzy4 / 7
Blog
Artykuł
26.07.2021

Mobilny warsztat samochodowy – czy to się opłaca?

Wychodząc naprzeciw cyfrowej transformacji i potrzebom szybkiego znalezienia informacji przez użytkowników powstał serwis Yanosik Warsztaty, który wspiera kierowców w znalezieniu w swojej okolicy najlepszych specjalistów. Jednak poza stacjonarną wizytą w warsztacie samochodowym istnieje również możliwość skorzystania z usługi mobilnego mechanika. Na czym to polega? Wyjaśniamy.
Artykuł
12.07.2021

Przygotuj samochód na wakacyjny wyjazd!

Wyjazd na wakacje własnym samochodem to ogromny komfort. Na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, ponieważ bycie niezależnym od rozkładu jazdy różnych środków transportu, a także zachowanie możliwości swobodnego poruszania się w trakcie wakacji, to dla nich główne argumenty. Do tego dochodzi również bezpieczeństwo. Chcąc o nie zadbać w najwyższym stopniu, powinniśmy odpowiednio przygotować nasz samochodów na wakacyjny wyjazd. Co jest najważniejsze?
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?