AUTOINTERUS Warszawa: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Chiptuning silnika, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Przeglądy techniczne, Serwis i montaż instalacji gazowych, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Wulkanizacja, Samochód zastępczy

4,9
Wybór użytkowników 2020

AUTOINTERUS

Wólczyńska 308a, 01-919 Warszawa
Pokaż na mapie
auto...
Pokaż adres strony
Biuro...
Pokaż adres e-mail
222013...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
Niezależny Serwis VOLVO, SAAB i innych marek. Zapewniamy pełną obsługę serwisową i diagnostyczną aut osobowych i aut dostawczych do 3.5 t. Nasi mechanicy od wielu lat starają się nie tylko naprawiać auta, ale też nieść pomoc związaną z awariami pojazdu. Oferujemy możliwość odebrania auta spod domu lub pojazdy zastępcze w atrakcyjnych cenach. Na miejscu dostępny dla klientów Internet bezprzewodowy.
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (16)
4,9
zdjęcie użytkownika
czarna578
3 dni temu
zdjęcie użytkownika
Wacławik
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepsi fachowcy. Już bardzo długo korzystam z ich usług, mam do nich zaufanie. Zawsze profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do sprawy. Nie zawiedli mnie nigdy.
zdjęcie użytkownika
ondrej83
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko, sprawnie i konkretnie. Polecam.
zdjęcie użytkownika
Janto47
powyżej 3 miesięcy temu
Najlepsza ekipa fachowców. Nie ma usterki której nie potrafiliby zrobić. Wiedza robi swoje. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, naprawdę warto i nie kasują milionów.
Zobacz więcej komentarzy4 / 16