Auto-Kółko Centrum Serwisowe Wilga

Zdjęcie zastępcze
5

Auto-Kółko Centrum Serwisowe

Cyganówka 54, 08-470 Wilga
Pokaż na mapie
synszatana...
Pokaż adres e-mail
+48 531 491 ...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (3)
5
zdjęcie użytkownika
mannu
powyżej 3 miesięcy temu
Solidny i profesjonalny serwis. Bardzo szybka diagnoza i rzetelna naprawa. Super jakość i dobra cena.
zdjęcie użytkownika
Czajos
powyżej 3 miesięcy temu
Bardzo fajna obsługa, uprzejma i chętna do pomocy. Autko bardzo sprawnie zrobione. Ceny adekwatne do usług. Jestem bardzo zadowolony z każdego przebiegu sprawy.
zdjęcie użytkownika
Benek
powyżej 3 miesięcy temu
Super doradztwo, wykrycie usterek i naprawa całkiem sprawnie. Osobiście polecam.
Blog
Artykuł
06.09.2021

Czy wiesz ile faktycznie przejedziesz na rezerwie?

Kontrolka paliwa już się pali, a Ty denerwujesz się, że nie wiesz, ile jeszcze możesz przejechać swoim autem? A może nie ufasz dystansowi podawanemu przez komputer? Sprawdź, ile faktycznie kilometrów przed Tobą, zanim zgaśnie Ci auto przez brak paliwa.
Artykuł
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
Artykuł
21.06.2021

Co z tą klimą? Sprawdź jak dbać o jej prawidłową pracę

Gorąco na zewnątrz, a w aucie powietrze aż parzy. Chcąc się ochłodzić wsiadasz do samochodu i pierwsze co robisz, to włączasz klimatyzację, a ta… odmawia posłuszeństwa. Zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz przestała działać? Znamy odpowiedź! W upalne dni bez klimatyzacji ani rusz w dalszą trasę. Nie ma nic gorszego niż jazda nagrzanym samochodem, w którym jest tak gorąco, że odczuwamy ogromny dyskomfort. Chcąc tego uniknąć włączamy klimatyzację, a ta nie chłodzi, a dodatkowo wydaje brzydki zapach. Co jest tego przyczyną?