Serwis na Lewej Wrocław: Serwis klimatyzacji samochodowej Naprawa układu hamulcowego Regeneracja/wymiana filtra DPF Elektryka samochodowa Mechanicy Wymiana oleju Sprzedaż części motoryzacyjnych Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
4,3

Serwis na Lewej

Lewa 2, 54-414 Wrocław
Pokaż na mapie
WWW....
Pokaż adres strony
6930...
Pokaż adres e-mail
693 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 18:00
Umów wizytę
MECHANIKA , DIAGNOSTYKA , KLIMATYZACJE , GEOMETRIA KÓŁ 3D ,
Opinie (6)
4,3
zdjęcie użytkownika
adamski12345
powyżej 3 miesięcy temu
rewelacja
zdjęcie użytkownika
headache82
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
szynaz
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko, sprawnie i bardzo miło. Nie mam żadnych zastrzeżeń od kiedy zacząłem korzystać z usług.
zdjęcie użytkownika
zdebin
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko sprawnie i co najważniejsze dokładnie i profesjonalnie. Polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.