VAGSYSTEMS Wrocław: Chiptuning silnika, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Naprawa audio, Zabezpieczenia aut

5
Wybór użytkowników 2022

VAGSYSTEMS

Kętrzyńska 27, 51-413 Wrocław
Pokaż na mapie
662770...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
shop...
Pokaż adres strony

Specjalizujemy się w montażu oraz sprzedaży wyposażenia do samochodów z grupy Volkswagen / Audi. Firma Vagsystems działa na rynku polskim i zagranicznym od 2008r.

Specjalizujemy się w sprzedaży elektroniki do samochodów z grupy Volkswagen / Audi oraz doposażaniem tych marek o niestandardowe wyposażenie, między innymi technologię bluetooth, kamery cofania, parktronic, oświetlenie auta w technologię LED lub najnowszą technologię Neon, zestawy nawigacyjne oraz wiele innych doposażeń, dzięki którym zostanie podniesiony standard auta. W swojej ofercie posiadamy:

- naprawę oraz serwis fabrycznych radii i nawigacji samochodowych

- sprzedaż fabrycznych systemów car audio

- logowania urządzeń do aut z systemami MMI

W zakresie urządzeń nawigacyjnych oferujemy wszystkie usługi informatyczne związane z instalacją oprogramowania, firmware, uaktualnianie map. Poza sprzedażą elektroniki samochodowej zajmujemy się dostosowywaniem poszczególnych komponentów pod indywidualne wymagania klientów i ich samochodów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, nasze usługi poszerzyliśmy o kompleksową diagnostykę. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi diagnostycznemu najlepszych światowych firm dokładnie określamy usterki serwisowanych samochodów. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach, a jakość naszej pracy została doceniona przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nie tylko Klient, ale i jego pojazd odczuli komfort i wysoką jakość wykonywanej usługi. W razie jakichkolwiek pytań służymy doświadczeniem i pomocą. W celu zwiększenia zadowolenia naszych Klientów świadczymy również dodatkowe usługi polegające na odbieraniu pojazdu ze wskazanego miejsca, a po naprawie dostarczamy go pod wskazany adres. Mają Państwo również możliwość uzyskania auta zastępczego na czas montażu. Udzielamy gwarancje na wykonane usługi oraz na zakupione i zamontowane przez nas części!

Obsługiwane marki samochodów
Opinie (19)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik