MARUSHCHAK Usuwanie Wgnieceń | Szkolenia PDR Żarki Średnie: Blacharstwo samochodowe

5

MARUSHCHAK Usuwanie Wgnieceń | Szkolenia PDR

46a, 59-930 Żarki Średnie
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
kont...
Pokaż adres e-mail
537 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 8:00 - 17:00
Umów wizytę
Usuwamy wgniecenia BEZ lakierowania!
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
miczyk
21 dni temu
Super sprawa, fachowo i w pełni profesjonalnie. Polecam serdecznie.
zdjęcie użytkownika
milorry
powyżej 3 miesięcy temu
Usuwałem u nich wgniecenia na dachu, usługa mogę powiedzieć wykonana perfekcyjnie. Żadnych śladów. Może nie tanio ale perfecto
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.