EuroWarsztat Serwis M&M Zawodny Zielona Góra: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Mechanicy, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Holowanie, Wulkanizacja, Pomoc drogowa, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta, Stacja kontroli pojazdów

5

EuroWarsztat Serwis M&M Zawodny

Aleja Wojska Polskiego 63, 65-077 Zielona Góra
Pokaż na mapie
666530...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 07:30 - 17:00
Umów wizytę
Eurowarsztatserwis...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
Centrum Motoryzacyjne EuroWarsztat Serwis - warsztat samochodowy w Zielonej Górze. Jeśli szukasz sprawdzonego, dobrze wyposażonego i godnego zaufania serwisu samochodowego w Zielonej Górze, który dodatkowo będzie znajdował się blisko Twojego miejsca zamieszkania, możesz postawić na EuroWarsztat M&M ZAWODNY. Doświadczeni mechanicy wykonają naprawę rzetelnie i w terminie, bez względu na to, jakiej marki samochodem jeździsz. Przekonało się o tym już wielu lokalnych kierowców. Serwis samochodowy z Zielonej Góry zajmuje się naprawą aut różnych marek i świadczy usługi dotyczące szeroko pojętej mechaniki pojazdowej. Pracownicy nie tylko zdiagnozują awarię i zaproponują konkretny sposób jej wyeliminowania, ale też wykonają usługę tak, aby w miarę możliwości jak najlepiej dopasować się do Twojego budżetu. Możesz liczyć na to, że jeśli pewne elementy okażą się dla Ciebie za drogie, otrzymasz propozycję wykorzystania bardzo dobrych zamienników. Możesz też być pewien, że z wyprzedzeniem dowiesz się, czy w niedalekiej przyszłości możesz spodziewać się kolejnej naprawy, ponieważ któraś z części eksploatacyjnych powoli się wyczerpuje. Pracownicy warsztatu samochodowego z Zielonej Góry na pewno zwrócą na to baczną uwagę. A wszystko to bez konieczności dalekiego dojazdu do mechanika samochodowego. To szczególnie ważne, kiedy codziennie korzystasz z auta i bardzo zależy Ci na czasie. EuroWarsztat M&M ZAWODNY - warsztat samochodowy w Zielonej Górze należący do siec serwisów samochodowych EuroWarsztat, to gwarancja rzetelnej diagnostyki i sprawnych napraw. Dzięki nim Twoje auto będzie gotowe do odbioru możliwie najszybciej, jak tylko się da.
Zakres usług
Cennik usług
Zbieżność geometria kół 3d
150,00 zł - 300,00 złUmów wizytę
Kontrolna luzów w zawieszeniu, sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz ustawienie zbieżności geometri oraz pomiar krzywizny ramy.
Diagnostyka komputerowa
120,00 zł - 200,00 złUmów wizytę
Podłączenie komputera diagnostycznego, odczyt i kasowanie błędów
Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
150,00 zł - 300,00 złUmów wizytę
Wypełnienie układu klimatyzacji hydrogenem lub azotem i wyszukanie nieszczelności
Przełożenie kół - felga aluminiowa do 16"
150,00 zł Umów wizytę
Wymiana 4 kół 16'' lub mnijeszych wraz z wyważeniem na feldze aluminiowej i montaż na samochodzie
Test akumulatora sprawdzenie ładowania naprawa
30,00 zł - 500,00 złUmów wizytę
Sprawdzenie kondycji akumulatora i sprawdzenie napięcia
Wymiana tarcz i klocków hamulcowych przód
180,00 zł - 250,00 złUmów wizytę
W cenę wliczony jest koszt tarcz i klocków hamulcowych
Wulkanizacja
50,00 zł Umów wizytę
Naprawa opon osobowych i dostawczych.
Auto Pomoc holowanie
150,00 zł Umów wizytę
Posiadamy własny transport na warsztat.
Opinie (5)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku