Cleanpark Kraków

Zdjęcie zastępcze
4,6

Cleanpark

Dauna 108, 30-629 Kraków
Pokaż na mapie
clea...
Pokaż adres strony
biur...
Pokaż adres e-mail
+48 ...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 09:00 - 16:00
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Opinie (5)
4,6
zdjęcie użytkownika
fraxiu1
powyżej 3 miesięcy temu
Dziesięć lat jeździłem na serwisy z moim Punto i auto działa niezawodnie. Doradzili dobry olej Gulf, to silnik pracuje nadal równo. Jak minie gwarancja mojego Ssangyonga, to zacznę do nich jeździć :)
zdjęcie użytkownika
inima
powyżej 3 miesięcy temu
Miła i szybka obsługa. Zdarza się czasami, że trzeba trochę poczekać ale to tylko świadczy o tym, że firma cieszy się popularnością. Polecam
zdjęcie użytkownika
damidoy
powyżej 3 miesięcy temu
Szybka i fachowa obsługa, Ceny przystępne, naprawy sa wykonane szybko fachowo i rzetelnie. Takze wszystko na same plusy! Polecam!
zdjęcie użytkownika
hueca
powyżej 3 miesięcy temu
Szybko, sprawnie i po jednym zdaniu trafna diagnoza. Auto śmiga super, ceny przystępne nie ma zdzierstwa. Polecam
Zobacz więcej komentarzy4 / 5
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.
15.09.2021

Te 5 najważniejszych czynności przygotuje Twoje auto na jesień. Nie uwierzysz co jest numerem 1!

Jesień oznacza trudniejsze warunki drogowe, zwłaszcza, gdy znienacka zaskoczy nas ulewa na trasie. Jak przygotować swój samochód, aby czuć się w nim bezpiecznie podczas trudnej jesiennej pogody na polskich drogach? Mamy dla Was 5 świetnych wskazówek, które pomogą Wam w przygotowaniach!
13.09.2021

Właściciele samochodu z LPG często o nim zapominają, a to ogromny błąd

Regularny przegląd samochodu z gazem to powinność każdego właściciela pojazdu. Niestety nie każdy o nim pamięta, a nawet… nie wie, jak powinien wyglądać cały proces. A brak aktualnego przeglądu instalacji LPG w aucie może się zakończyć mandatem.