Stanisław Mrówka Mechanika Pojazdowa Oleszyce

Zdjęcie zastępcze
3,7

Stanisław Mrówka Mechanika Pojazdowa

Zamkowa 9, 37-630 Oleszyce
Pokaż na mapie
662005...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
Ta wizytówka warsztatu nie ma jeszcze opiekuna
Jesteś właścicielem?Skontaktuj się z nami
Dodaj opinię
Opinie (6)
3,7
zdjęcie użytkownika
paablo91
miesiąc temu
Nie polecam. Jak najdalej od tego Pana, który skasował za nowe części, olej i filtry.. za jakiś czas u kolejnego mechanika okazało się żadna z tych części czy olej nie była nowa. odradzam takich Januszy od napraw!!
zdjęcie użytkownika
Polakczek
3 miesiące temu
zdjęcie użytkownika
mietek
powyżej 3 miesięcy temu
gość duże fiaty i maluchy może naprawiać i to pod znakiem zapytania, warunki spartańskie nie polecam
zdjęcie użytkownika
zuo
powyżej 3 miesięcy temu
Konkretna i fachowa mechanika. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nigdy nie zostawili mnie z problemem.
Zobacz więcej komentarzy4 / 6
Blog
Artykuł
04.10.2021

Dlaczego DMC ma znaczenie dla kierowców z prawkiem kategorii B?

DMC to dopuszczalna masa całkowita pojazdu. W Polsce jest regulowana rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów i zakresu ich niezbędnego wyposażenia. Ma ona szczególne znaczenie dla kierowców z prawem jazdy kategorii B oraz przyszłych właścicieli aut elektrycznych. Dlaczego?
Artykuł
16.07.2021

Zaplanuj pierwszą wizytę w warsztacie!

Masz nowy samochód i dopiero szykujesz się do przeglądu? Sprawdź, jak obecnie wyglądają wszystkie formalności, ile kosztuje to kosztuje, a także, jak przebiega usługa! Ekspert z Yanosik Warsztaty wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o pierwszym przeglądzie. Raz w roku musisz wykonać przegląd samochodu. To okresowy przegląd lub badanie okresowe, które określa stan techniczny pojazdu. Jest ono dobrowolne, ale producenci samochodów zalecają jego wykonanie. Na czym polega? Sprawdź!
Artykuł
20.08.2021

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Wielkopolskim!

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić - zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Zachodniopomorskim, Wielkopolskim i Lubuskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.