PREMIUM SERWIS Dombrowski Łebkowski Sp.J. PIERWOSZYNO: , , , , , , , , ,

4,9

PREMIUM SERWIS Dombrowski Łebkowski Sp.J.

JEŻYNOWA 2, 81-198 PIERWOSZYNO
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
biuro...
Pokaż adres e-mail
503 930 ...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 9:00 - 18:00
Umów wizytę
Szanowni Państwo!Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej skłoniło nas do założenia własnej firmy jaką jest PREMIUM SERWIS DOMBROWSKI ŁEBKOWSKI Spółka Jawna. Możemy dzięki temu świadczyć Państwu szeroki wachlarz usług zarówno w korzystnych cenach, jak i najwyższym standardzie.

Dążymy do tego, by obsługa naszej stacji serwisowej należała do najlepszych. Nasz zespół mechaników i serwisantów przestrzega najbardziej rygorystycznych norm, przedziałów czasowych oraz procedur, które przyswoił sobie podczas wieloletniej pracy w najlepszych salonach samochodowych.

Dzięki przepisom GVO, stworzonym przez Komisję Europejską, oferujemy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Uzależniają one autoryzację gwarancyjną i serwisową wyłącznie od wymogów jakościowych - bez prawa koncernów do ustalania lokalizacji serwisów.

Wszystkie przeglądy serwisowe wykonane są przez nas fachowo i w pełnym zakresie, przy użyciu wysokiej klasy zamienników i oryginalnych części. Ponadto współpracujemy z autoryzowanymi serwisami oraz znanymi dostawcami części zamiennych.

Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Specjalizujemy się w samochodach japońskich takich jak TOYOTA i LEXUS.
Nasza mocną stroną są również samochody z systemem hybrydowym.


Stacja PREMIUM SERWIS DOMBROWSKI ŁEBKOWSKI Spółka Jawna. znajduje się przy ulicy Jeżynowej 2 w Pierwoszynie około 10 km od centrum Gdyni.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Robert Dombrowski
Tomasz Łebkowski
Opinie (18)
4,9
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik