Premium Serwis Dombrowski Łebkowski Sp.J Pierwoszyno: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Mechanicy, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Wulkanizacja, Odbiór samochodu od klienta

Zdjęcie zastępcze
4,9

Premium Serwis Dombrowski Łebkowski Sp.J

Jeżynowa 2, 81-198 Pierwoszyno
Pokaż na mapie
503930...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
biuro...
Pokaż adres e-mail
http...
Pokaż adres strony
Szanowni Państwo!Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej skłoniło nas do założenia własnej firmy jaką jest PREMIUM SERWIS DOMBROWSKI ŁEBKOWSKI Spółka Jawna. Możemy dzięki temu świadczyć Państwu szeroki wachlarz usług zarówno w korzystnych cenach, jak i najwyższym standardzie.

Dążymy do tego, by obsługa naszej stacji serwisowej należała do najlepszych. Nasz zespół mechaników i serwisantów przestrzega najbardziej rygorystycznych norm, przedziałów czasowych oraz procedur, które przyswoił sobie podczas wieloletniej pracy w najlepszych salonach samochodowych.

Dzięki przepisom GVO, stworzonym przez Komisję Europejską, oferujemy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Uzależniają one autoryzację gwarancyjną i serwisową wyłącznie od wymogów jakościowych - bez prawa koncernów do ustalania lokalizacji serwisów.

Wszystkie przeglądy serwisowe wykonane są przez nas fachowo i w pełnym zakresie, przy użyciu wysokiej klasy zamienników i oryginalnych części. Ponadto współpracujemy z autoryzowanymi serwisami oraz znanymi dostawcami części zamiennych.

Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych wszystkich marek. Specjalizujemy się w samochodach japońskich takich jak TOYOTA i LEXUS.
Nasza mocną stroną są również samochody z systemem hybrydowym.


Stacja PREMIUM SERWIS DOMBROWSKI ŁEBKOWSKI Spółka Jawna. znajduje się przy ulicy Jeżynowej 2 w Pierwoszynie około 10 km od centrum Gdyni.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Robert Dombrowski
Tomasz Łebkowski
Opinie (21)
4,9
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku