Compet JANISZ Pruszcz Gdański: Blacharstwo samochodowe Lakiernik Mechanicy Naprawa/wymiana szyb samochodowych Samochód zastępczy

Zdjęcie zastępcze
3,5

Compet JANISZ

Batalionów Chłopskich 5, 83-000 Pruszcz Gdański
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
bok@...
Pokaż adres e-mail
5850...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Compet JANISZ świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych z szerokim wsparciem dotyczącym procesu likwidacji szkód komunikacyjnych z polis AC i OC.
Opinie (8)
3,5
zdjęcie użytkownika
Marion
powyżej 3 miesięcy temu
Terminowo, solidnie i fachowo. Wszystko odbyło się po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony.
zdjęcie użytkownika
yanosik41143067
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
sliski2137
powyżej 3 miesięcy temu
Coś nie idzie im robota trochę trzeba poczekać na odbiór
zdjęcie użytkownika
Stefaniuk
powyżej 3 miesięcy temu
Solidne i profesjonalne usługi. Perfekcyjne wykonanie. Bardzo przykładają się do swojej pracy. Polecam.
Zobacz więcej komentarzy4 / 8
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.