Hell's Garage Rzeszów: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Wymiana oleju, Serwis motocykli, 4x4, Naprawa audio, Zabezpieczenia aut

5

Hell's Garage

Zakątkowa 10, 35-317 Rzeszów
Pokaż na mapie
691690...
Pokaż numer telefonu
Otwarte teraz  · 08:00 - 18:00
Umów wizytę
hellsgarage.warsztat...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
Hell’s Garage to profesjonalny serwis samochodowy znajdujący się w Rzeszowie. Nasi mechanicy to pasjonaci motoryzacji z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w autoryzowanych serwisach. W Hell’s Garage mamy do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki komputerowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie świadcząc najwyższej jakości usługi.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom dołożymy wszelkich starań, aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego możesz liczyć na sprawne, uczciwe i terminowe naprawy. U nas unikniesz niespodzianek podczas rozliczenia – po wstępnej diagnozie pojazdu poinformujemy Cię o zakresie oraz kosztach prac. Dopiero po Twojej akceptacji ruszamy do działania! Uczciwość, terminowość i gwarancja najwyższej jakości w jednym miejscu - to wszystko znajdziesz w Hell’s Garage.

Zapraszamy!
Zakres usług
Cennik usług
Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji hydrogenem
70,00 zł Umów wizytę
Metoda bardzo wysokiej skuteczności, wykonywana na miejscu
Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
150,00 zł Umów wizytę
Kompleksowe czyszczenie parownika oraz obudowy filtra pyłków i kanałów powietrznych wraz z wymianą filtra (filtry standardowe oraz z polifenolem)
Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
150,00 zł Umów wizytę
Wypełnienie układu klimatyzacji azotem i wyszukanie nieszczelności
Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
180,00 zł Umów wizytę
Wypełnienie układu klimatyzacji azotem i wyszukanie nieszczelności
Opinie (6)
5
Sprawdź gdzie jeździ Twój pracownik