DiM Car Pomoc drogowa Częstochowa: Holowanie Samochód zastępczy

5

DiM Car Pomoc drogowa

Jesienna 139, 42-200 Częstochowa
Pokaż na mapie
www....
Pokaż adres strony
Krak...
Pokaż adres e-mail
6941...
Pokaż numer telefonu
Umów wizytę
DiM Car Pomoc drogowa - działamy 24h/7dni w tygodniu. Oferujemy również pomoc przy wypadku. Jeśli jesteś poszkodowanym w zdarzeniu drogowym bezgotówkowo sholujemy i wydamy samochód zastępczy z OC sprawcy.
Opinie (2)
5
zdjęcie użytkownika
cypis101
2 miesiące temu
Firma godna polecenia. Usługa wykonana w 100% a do tego cena bardzo przyzwoita.
zdjęcie użytkownika
scrot
2 miesiące temu
Szczerze polecam firme. Załatwili wszystkie formalności po kolizji. sholowali samochód i wydali auto zastępcze.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Administratorem danych osobowych jest Neptis S.A. (ul. Perkuna 61-615 Poznań). Dane osobowe przetwarzane są w związku ze świadczeniem usług opisanych w Regulaminie, czyli realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, przeniesienia do innego administratora, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Czytaj więcej.
Blog
22.09.2021

Cała prawda o montażu LPG w Twoim aucie

W świetle rosnących cen paliw Polacy wciąż rozważają montaż LPG w swoim samochodzie. Czy to dobry pomysł, gdy w przyszłości mają zostać wprowadzone zielone strefy, a Unia Europejska walczy z emisją zanieczyszczeń do środowiska? Sprawdziliśmy to dla Was!
20.09.2021

Długi postój auta to jego powolne niszczenie. Sprawdź, jak temu zapobiec!

Nie da się ukryć, że samochody są stworzone do tego, by nimi jeździć. Nieużywane niszczeją. Jednak można temu skutecznie zapobiec, zwłaszcza, gdy mamy zaplanowany długi postój naszego auta. Jak to zrobić? Sprawdźcie!
17.09.2021

Opony całoroczne – czy to się opłaca?

Pory roku w obecnych czasach są znacznie mniej zróżnicowane, niż jeszcze kilka lat temu. Mamy znacznie łagodniejsze zimy i upalne lato, a to powoduje, że kierowcy mają coraz większy dylemat przy wymianie opon. Jeżeli zastanawialiście się, czy opony całoroczne się opłacają, to przeczytajcie poniższy artykuł. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania.