Japan-Center Serwis Samochodów Japońskich Warszawa: Serwis klimatyzacji samochodowej, Naprawa układu hamulcowego, Diagnostyka samochodowa, Regeneracja/wymiana filtra DPF, Elektryka samochodowa, Mechanicy, Naprawa/wymiana szyb samochodowych, Serwis aut hybrydowych i elektrycznych, Przeglądy techniczne, Wymiana oleju, Sprzedaż części motoryzacyjnych, Sprzedaż aut używanych, Wulkanizacja, Samochód zastępczy, Odbiór samochodu od klienta

Zdjęcie zastępcze
4,6

Japan-Center Serwis Samochodów Japońskich

Przyce 19B, 01-252 Warszawa
Pokaż na mapie
http...
Pokaż adres strony
kontakt...
Pokaż adres e-mail
500620...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte
Umów wizytę
Naszym celem jest dostarczenie klientom rozwiązań związanych z naprawą pojazdów w profesjonalnym środowisku i dobrej atmosferze. Mamy nadzieję, że zdobędziemy zaufanie każdego klienta, traktując was uczciwie i zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Staramy się zapewniać najlepsze doświadczenia we współpracy z serwisem samochodów.
Dodaj opinię
Opinie (10)
4,6
zdjęcie użytkownika
msslowik
miesiąc temu
Ceny z kosmosu a mechanicy dopiero po szkole nie polecam. Coś stukalo mi w zawieszeniu po stwierdzeniu mechanika że całe przednie zawieszenie do wymiany zgodziłem się koszt 1700 zl po wymianie usterka nie zostala zlikwidowana więc pojechałem na stację diagnostyczną i okazało się że to amortyzatory są wylane całe w oleju i skuteczności 0% pan powiedział ze stancji SKP że to gołym okiem widać wystarczy podnieść auto więc 1700zl wydane w błoto. do tego zginęły mi rzeczy z auta.
zdjęcie użytkownika
jodatore
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
mprzybylo
powyżej 3 miesięcy temu
zdjęcie użytkownika
takimama
powyżej 3 miesięcy temu
Jak zawsze super! Szybko dobrze i w przystępnej cenie.
Zobacz więcej komentarzy4 / 10