Akumulatory Akum 3B Wrocław : Elektryka samochodowa, Sprzedaż części motoryzacyjnych

zdjęcie przedstawiające Akumulatory Akum 3B
5

Akumulatory Akum 3B

Krynicka 54A , 50-555 Wrocław
Krynicka 54A, 50-555 Wrocław
Pokaż na mapie
662370...
Pokaż numer telefonu
Zamknięte  · 08:00 - 22:00
Umów wizytę
akum3b...
Pokaż adres e-mail
www....
Pokaż adres strony
Nasz serwis Akumulatorów Akum 3B oferuje kompleksową gamę usług, które zapewniają niezawodność i długotrwałą wydajność Twojego akumulatora. Usługi jakie oferujemy:
Diagnostyka i testy: Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy lub wymiany, przeprowadzamy dokładną diagnostykę i testy, aby ocenić stan Twojego akumulatora. Dzięki zaawansowanym metodom, takim jak badanie kondycji akumulatora, kontrola poziomu elektrolitu, analizujemy napięcie, sprawność ładowania, pojemność, oporność wewnętrzną i inne parametry.
Regeneracja i naprawa: Posiadamy bogate doświadczenie w regeneracji i naprawie akumulatorów, zwłaszcza tych zasiarczonych. Regeneracja jest doskonałym sposobem na przywrócenie pełnej sprawności Twojego akumulatora, co pozwala uniknąć kosztownego zakupu nowego urządzenia.
Kompleksowe ładowanie: Oferujemy profesjonalne ładowanie akumulatorów specjalnymi prostownikami, obejmujące wszystkie rodzaje akumulatorów, w tym głęboko rozładowane akumulatory AGM i żelowe. Dzięki naszym technikom i zaawansowanym urządzeniom, możemy zapewnić optymalne naładowanie Twojego akumulatora.
Okresowe przeglądy i diagnostyka instalacji: Jeśli zakupisz akumulator w naszym sklepie stacjonarnym, oferujemy bezpłatne okresowe przeglądy stanu technicznego akumulatora oraz instalacji w pojeździe. Nasza diagnostyka obejmuje między innymi pomiar spadku napięcia przy rozruchu, test ładowania bez obciążenia i pod obciążeniem, test stabilności napięcia oraz sprawdzenie poboru prądu.
Wymiana akumulatora pod podtrzymaniem napięcia: Jeśli Twój akumulator jest uszkodzony lub osiągnął koniec swojego cyklu życia, nasz serwis może przeprowadzić profesjonalną wymianę na nowy akumulator. Nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiedniego modelu i zapewnią profesjonalny montaż.
Kodowanie/Adaptacja akumulatora: Po wymianie akumulatora, w razie potrzeby, zapewniamy usługę kodowania/adaptacji, która jest niezbędna w niektórych pojazdach.
Podstawowa diagnostyka komputerowa i kasowanie błędów: Nasz serwis oferuje podstawową komputrową diagnostykę oraz kasowanie błędów w samochodzie, co pozwala skutecznie zidentyfikować i rozwiązać problemy związane z elektroniką pojazdu.
Serwis wyjazdowy: Jeśli potrzebujesz montażu akumulatora poza naszą firmą, oferujemy również serwis z dojazdem do klienta, który będzie dla Ciebie profesjonalnym i wygodnym rozwiązaniem.
Bezpłatny odbiór i utylizacja zużytych akumulatorów: Działając zgodnie z przepisami i w trosce o środowisko, oferujemy bezpłatny odbiór i odpowiednią utylizację zużytych akumulatorów, które dostarczają nam nasi klienci.
Wybierając serwis Akumulatorów Akum 3B, masz pewność, że Twoje akumulatory są w najlepszych rękach. Nasza wiedza, doświadczenie i profesjonalizm gwarantują, że Twój pojazd będzie działał niezawodnie i z pełną mocą.
Zakres usług
Cennik usług
Pogotowie akumulatorowe
50,00 zł - 100,00 złUmów wizytę
Serwis wyjazdowy: Jeśli potrzebujesz montażu akumulatora poza naszą firmą, oferujemy również serwis z dojazdem do klienta, który będzie dla Ciebie pro
Kodowanie/Adaptacja akumulatora
0,00 zł - 70,00 złUmów wizytę
Po wymianie akumulatora, w razie potrzeby, zapewniamy usługę kodowania/adaptacji, która jest niezbędna w niektórych pojazdach.
Wymiana akumulatora pod podtrzymaniem napięcia
0,00 zł - 70,00 złUmów wizytę
Jeśli Twój akumulator jest uszkodzony lub osiągnął koniec swojego cyklu życia, nasz serwis może przeprowadzić profesjonalną wymianę na nowy akumulator
Okresowe przeglądy i diagnostyka instalacji
0,00 zł Umów wizytę
Jeśli zakupisz akumulator w naszym sklepie stacjonarnym, oferujemy bezpłatne okresowe przeglądy stanu technicznego akumulatora oraz instalacji w pojeź
Kompleksowe ładowanie akumulatorów
30,00 zł - 50,00 złUmów wizytę
Oferujemy profesjonalne ładowanie akumulatorów specjalnymi prostownikami, obejmujące wszystkie rodzaje akumulatorów, w tym głęboko rozładowane akumula
Diagnostyka i testy akumultorów
0,00 zł Umów wizytę
Przed podjęciem jakiejkolwiek naprawy lub wymiany, przeprowadzamy dokładną diagnostykę i testy, aby ocenić stan Twojego akumulatora. Dzięki zaawansowa
Opinie (13)
5
Dowiedz się gdzie doszło do wypadku