23.10.2020

Oddaj auto w dobre ręce - TOP 10 mechaników z Krakowa

Twoje auto wymaga naprawy, ale nie ufasz mechanikom z ogłoszenia? Szukasz warsztatu samochodowego najbliżej miejsca zamieszkania? A może jesteś w Krakowie tylko przejazdem, ale pilnie potrzebujesz konsultacji specjalistów? Niezależnie od tego, co sprawia, że poszukujesz namiarów na dobry auto serwis - znajdziesz je właśnie tutaj! 

Zestawienie TOP 10 mechaników z Krakowa przygotowali specjaliści z Yanosik Warsztaty, jednak to nie oni wybrali najlepsze warsztaty samochodowe. 

- Projekt Yanosik Warsztaty zakłada, że kierowcy mogą nie tylko wyszukiwać mechaników w konkretnej okolicy, ale też oceniać ich. Dzięki temu informują innych właścicieli aut o tym, czy dany warsztat samochodowy jest godny polecenia, czy też lepiej go unikać. Właśnie na podstawie takich opinii użytkowników stworzyliśmy nasz ranking - wyjaśnia Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty

Lista 10 najlepiej ocenianych serwisów samochodowych w Krakowie przedstawia się następująco: 

Wulkanizacja, diagnostyka i wiele więcej - znajdź w Krakowie warsztat, którego potrzebujesz! 

Możliwość znalezienia warsztatu samochodowego, który jest polecany przez innych kierujących to nie jedyna zaleta Yanosik Warsztaty. Na uwagę zasługuje również fakt, iż dobrych mechaników można szukać zarówno poprzez aplikację, jak i stronę www

- Opcją niezwykle przydatną dla kierowców jest również możliwość wyszukania serwisu samochodowego z uwzględnieniem konkretnej jego specjalizacji. Bez problemu można więc znaleźć polecanego w Krakowie blacharza, lakiernika czy wulkanizatora - dodaje Kaczmarowski

Sporym ułatwieniem dla właścicieli aut jest również możliwość umówienia się na wizytę do konkretnego warsztatu samochodowego bezpośrednio przez Yanosik Warsztaty. Nie czekaj więc, znajdź najlepszego mechanika w Krakowie i zapisz się do niego już dziś! 

15.11.2020

Zobacz więcej, czyli kilka słów o pielęgnacji szyb samochodowych

Jeśli dbasz o bezpieczną podróż autem, to na pewno zwracasz uwagę na dostosowanie prędkości do panujących warunków, zapięte pasy oraz dobrze ustawione oświetlenie. Czy pamiętasz jednak o odpowiedniej widoczności? Jeśli nie, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!
06.11.2020

Najlepsi mechanicy z Trójmiasta? Wiemy, gdzie ich szukać!

Jeśli jesteś kierowcą z Gdańska, Gdyni lub Sopotu, to ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Na podstawie opinii innych zmotoryzowanych mieszkańców Trójmiasta przygotowaliśmy ranking 10 najlepszych mechaników z okolicy. Sprawdź!
30.10.2020

Przegląd techniczny po nowemu? Sprawdź, co przewiduje projekt ustawy!

W ostatnich dniach świat motoryzacji obiegła informacja o nowych przepisach regulujących przeprowadzanie przeglądów technicznych pojazdów. Czego już w przyszłym roku mogą spodziewać się właściciele aut?