23.10.2020

Oddaj auto w dobre ręce - TOP 10 mechaników z Krakowa

Twoje auto wymaga naprawy, ale nie ufasz mechanikom z ogłoszenia? Szukasz warsztatu samochodowego najbliżej miejsca zamieszkania? A może jesteś w Krakowie tylko przejazdem, ale pilnie potrzebujesz konsultacji specjalistów? Niezależnie od tego, co sprawia, że poszukujesz namiarów na dobry auto serwis - znajdziesz je właśnie tutaj! 

Zestawienie TOP 10 mechaników z Krakowa przygotowali specjaliści z Yanosik Warsztaty, jednak to nie oni wybrali najlepsze warsztaty samochodowe. 

- Projekt Yanosik Warsztaty zakłada, że kierowcy mogą nie tylko wyszukiwać mechaników w konkretnej okolicy, ale też oceniać ich. Dzięki temu informują innych właścicieli aut o tym, czy dany warsztat samochodowy jest godny polecenia, czy też lepiej go unikać. Właśnie na podstawie takich opinii użytkowników stworzyliśmy nasz ranking - wyjaśnia Dawid Kaczmarowski z Yanosik Warsztaty

Lista 10 najlepiej ocenianych serwisów samochodowych w Krakowie przedstawia się następująco: 

Wulkanizacja, diagnostyka i wiele więcej - znajdź w Krakowie warsztat, którego potrzebujesz! 

Możliwość znalezienia warsztatu samochodowego, który jest polecany przez innych kierujących to nie jedyna zaleta Yanosik Warsztaty. Na uwagę zasługuje również fakt, iż dobrych mechaników można szukać zarówno poprzez aplikację, jak i stronę www

- Opcją niezwykle przydatną dla kierowców jest również możliwość wyszukania serwisu samochodowego z uwzględnieniem konkretnej jego specjalizacji. Bez problemu można więc znaleźć polecanego w Krakowie blacharza, lakiernika czy wulkanizatora - dodaje Kaczmarowski

Sporym ułatwieniem dla właścicieli aut jest również możliwość umówienia się na wizytę do konkretnego warsztatu samochodowego bezpośrednio przez Yanosik Warsztaty. Nie czekaj więc, znajdź najlepszego mechanika w Krakowie i zapisz się do niego już dziś! 

19.03.2021

Kasacja czy naprawa? Odwieczny dylemat

Kasacja czy naprawa, to odwieczny dylemat kierowców, których auta uległy poważnym uszkodzeniom. Zmiażdżona chłodnica, wyrwana blacha czy połamana od wybuchu deska rozdzielcza bardzo często mogą być przyczyną stwierdzenia szkody całkowitej. Wówczas właściciel samochodu staje przed ważnym wyborem – kasować czy naprawiać? Sprawdź, co się bardziej opłaca i na czym to polega.
24.02.2021

Klimatyzacja - jak rozpoznać, że czas na serwis? Podpowiadamy!

Klimatyzacja kiedyś była luksusem dostępnym dla właścicieli pojazdów premium, a teraz stanowi rutynowe wyposażenie większości aut. Nic w tym dziwnego, że producenci postawili na to wyposażenie i zaczęli montować je w swoich maszynach – nikt nie lubi odbywać długich tras w wysokich temperaturach, a upalne dni i widmo trasy często spędza kierowcom sen z powiek. Niewiele osób wie jednak, że jest ona nieoceniona także zimą. Sprawdź, co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć!
05.02.2021

Intercooler – czym jest i za co odpowiada w Twoim aucie?

Jeżeli zależy Ci na wydajności i dobrej kondycji Twojego samochodowego silnika, to koniecznie sprawdź, czy zamontowany w nim intercooler działa poprawnie. Czym jest ta część auta i za co odpowiada? Odpowiadamy!